הרשמה לקורס סווינג מתחילים

ריקוד סווינג

אז מה זה ואיך מתחילים?

הלינדי הופ הוא ריקוד כיפי ואנרגטי שמקורו בעידן הג'אז של ארה"ב בשנות ה-20 וה-30. ריקוד שנרקד לצלילים הקצביים של מוזיקת הסווינג. בקורס נלמד איך לרקוד לינדי הופ, נבין איך להרגיש את הגרוב הממכר של מוזיקת הסווינג, ונלמד את התנועות והצעדים הבסיסיים תוך כדי משחק ותקשורת עם הפרטנר. כיף ואתגר מובטחים!

ב-Swing It (לשעבר Holy Lindy Land) תמצאו הוראה ברמה גבוהה, אוירה כיפית בשיעורים, ובמסיבות – קהילת רקדנים איכותית והרבה סווינג שמח וקופצני! שיעורי הזוגות שלנו מועברים ע"י צוות של שני מורים, לטובת הוראה אופטימלית ומקסימום יחס אישי. כל שיעור הינו באורך שעה ורבע (75 דקות), והרישום מקנה כניסה חינם למסיבות השבועיות במהלך הקורס.

רישום ומחיר: רישום ותשלום מראש, עם מספר משתתפים מוגבל לכל קורס.  ניתן להרשם לקורס מלא בן חודשיים בתשלום מראש של 420 ש"ח ל-8 מפגשים (10 שעות לימוד),  או לחילופין לשלם על חודש אחד בלבד בכל פעם, בעלות של 220 ש"ח ל-4 מפגשים. לפרטים נוספים, רישום לקורס והבטחת מקום – אנא מלאו את הפרטים בטופס שבתחתית הדף.

תל אביב ורמת גן

קורס מתחילים ברמת אביב בימי שני יפתח ב-24/2, והשיעורים יתקיימו בין השעות 21:3-22:45 במתנ"ס רמת אביב, רח' חיים לבנון 37 תל אביב.

קורס מתחילים בתל אביב בימי חמישי יפתח ב-16/4, והשעורים יתקיימו בין השעות 21:50-23:00 ברח' לינקולן 16 כניסה מרח' סעדיה גאון 11‏ תל אביב.

קורס מתחילים ברמת גן בימי שלישי יפתח ב-5/5, והשיעורים יתקיימו בין השעות 21:30-22:45 בסטודיו 13, רח' ביאליק 79 רמת גן.

לקבלת עדכונים על הקורס הבא ושיעורי ניסיון נוספים, אנא מלאו את הטופס שבתחתית העמוד.

ירושלים

קורס מתחילים חדש בירושלים ייפתח ביום שני 11/5 בין השעות 21:00-22:15 בימקא, רח' המלך דוד 26 ירושלים.

לקבלת עדכונים על הקורס הבא ושיעורי הניסיון, אנא מלאו את הטופס שבתחתית העמוד.

חיפה

קורס מתחילים חדש בחיפה יפתח במיקום חדש – סטודיו נעים בעיר התחתית! יום רביעי 4/3 בין השעות 21:15-22:30 בסטודיו נעים, רח' הנמל 10 חיפה.

קורס מתחילים במרכז הכרמל יפתח בחיפה ביום ראשון 19/4 בין השעות 21:00-22:15, בבית הכט, שד' הנשיא 142 חיפה.

בנוסף לקורסים השבועיים, אנחנו מקיימים שלל פעילויות לקהל הרחב הכוללות גם שיעורי טעימה חינם, סדנאות, הרקדות ומופעים. לפרטים, בקרו בדף הפייסבוק  והירשמו לניוזלטר על מנת לקבל עדכונים על קורס המתחילים ופעילויות אחרות שלנו. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה נוספת. —

רישום לקורס מתחילים

במילוי טופס זה אתם מסכימים לקבל מידע ותזכורות לגבי קורסי מתחילים בסווינג ואירועי סווינג אחרים שעשויים להיות רלוונטים. לרוב אנו שולחים ניוזלטר עם מידע זה אחת לחודש. בכל שלב שתרצו תוכלו לבקש להסיר עצמכם מרשימה זו.
    *לרוב גברים מובילים (leaders) ונשים מובלות (followers), אך הבחירה היא של כל אחד ואחת.
    על מנת לשריין מקומכם בקורס הקרוב יש להסדיר את התשלום לפני תחילתו. אנא סמנו את אופצית התשלום המועדפת עליכם. נציג מטעמנו יחזור אליכם במייל או טלפונית על מנת להסדיר את התשלום על פי האופציה שבחרתם.
  • אנא ציינו את השם המלא בן/בת הזוג (שימו לב שעליהם גם להירשם בנפרד).
לשאלות נוספות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. רוצים לשמוע קצת מוסיקת סווינג ולהיכנס לאוירה לפני השיעור? אפשר לעשות את זה כאן.