קורסי סווינג למתחילים

ריקוד סווינג

אז מה זה ואיך מתחילים?

הלינדי הופ הוא ריקוד כיפי ואנרגטי שמקורו בעידן הג'אז של ארה"ב בשנות ה-20 וה-30. ריקוד שנרקד לצלילים הקצביים של מוזיקת הסווינג. בקורס נלמד איך לרקוד לינדי הופ, נבין איך להרגיש את הגרוב הממכר של מוזיקת הסווינג, ונלמד את התנועות והצעדים הבסיסיים תוך כדי משחק ותקשורת עם הפרטנר. כיף ואתגר מובטחים!

ב-Swing It (לשעבר Holy Lindy Land) תמצאו הוראה ברמה גבוהה, אוירה כיפית בשיעורים, ובמסיבות – קהילת רקדנים איכותית והרבה סווינג שמח וקופצני! שיעורי הזוגות שלנו מועברים ע"י צוות של שני מורים, לטובת הוראה אופטימלית ומקסימום יחס אישי. כל שיעור הינו באורך שעה ורבע (75 דקות), והרישום מקנה כניסה חינם למסיבות השבועיות במהלך הקורס.

רישום ומחיר: רישום ותשלום מראש, עם מספר משתתפים מוגבל לכל קורס.  עלות קורס מלא בן חודשיים – 480 ש"ח ל-8 מפגשים (10 שעות לימוד).

קורסי מתחילים שנפתחים בקרוב:

חיפה 

יום שני 5/6 בין השעות 21:00-22:15
בבית הכט בחיפה

תל אביב

יום שלישי 27/6 בשעות 20:00-21:15
במרכז השלום, מתחם מידטאון,
דרך בגין 144 תל אביב.

תל אביב 

יום רביעי 28/6 בשעות 20:00-21:15
במרכז השלום, מתחם מידטאון,
דרך בגין 144 תל אביב.

שיעורי ניסיון בקרוב:

תל אביב: יום רביעי 21/6 בשעה 21:30 במרכז השלום, מתחם מידטאון, דרך בגין 144 תל אביב. השיעור עולה 30 ש"ח למשתתף ויש להרשם ולשלם מראש כאן.

חיפה: יום שני 29/5 בשעה 21:00 בבית הכט, שד' הנשיא 142 חיפה. השיעור עולה 30 ש"ח למשתתף ויש להרשם ולשלם מראש כאן.

בנוסף לקורסים השבועיים, אנחנו מקיימים שלל פעילויות לקהל הרחב הכוללות גם שיעורי טעימה חינם, סדנאות, הרקדות ומופעים. לפרטים, בקרו בדף הפייסבוק  והירשמו לניוזלטר על מנת לקבל עדכונים על קורס המתחילים ופעילויות אחרות שלנו. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה נוספת.

לפרטים והרשמה, וגם קבלת עדכונים על קורסים נוספים ושיעורי ניסיון, מלאו את הטופס:

רישום לקורס מתחילים

במילוי טופס זה אתם מסכימים לקבל מידע ותזכורות לגבי קורסי מתחילים בסווינג ואירועי סווינג אחרים שעשויים להיות רלוונטים. לרוב אנו שולחים ניוזלטר עם מידע זה אחת לחודש. בכל שלב שתרצו תוכלו לבקש להסיר עצמכם מרשימה זו.
    *לרוב גברים מובילים (leaders) ונשים מובלות (followers), אך הבחירה היא של כל אחד ואחת.
    על מנת לשריין מקומכם בקורס הקרוב יש להסדיר את התשלום לפני תחילתו. אנא סמנו את אופצית התשלום המועדפת עליכם. נציג מטעמנו יחזור אליכם במייל או טלפונית על מנת להסדיר את התשלום על פי האופציה שבחרתם.
  • אנא ציינו את השם המלא בן/בת הזוג (שימו לב שעליהם גם להירשם בנפרד).

לשאלות נוספות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. רוצים לשמוע קצת מוסיקת סווינג ולהיכנס לאוירה לפני השיעור? אפשר לעשות את זה כאן.