קורסי מחזור 2 – 2020
***אנחנו בהפסקה קטנה בעקבות הקורונה, אבל נחזור כשמצב ישתפר 🙂 ***
עיר | יום | שעה | שם הקורס | מורים | מיקום | מס' מפגשים | תאריך התחלה |
---|---|---|---|---|---|---|---|
תל אביב | יום חמישי | 20:15 - 21:30 | Depth C | יאנה וידידיה | ביכורי העיתים | 8 | 13.2 |
Swing Core | עופרי ורון | ביכורי העיתים | 8 | 13.2 | |||
Specialty C | רויטל ותומר | ביכורי העיתים | 8 | 13.2 | |||
21:45 - 23:00 | Jazz Vocabulary 2 | רון | ביכורי העיתים | 4 | 13.2 | ||
Jump Session | יאנה וידידיה | ביכורי העיתים | 4 | 12.3 | |||
LindyBasics | רויטל ותומר | ביכורי העיתים | 8 | 13.2 | |||
Beat Roots | ביכורי העיתים | ||||||
יום שני | 21:30 - 23:00 | Beginners Swing | כספית וגיא | מרכז קהילתי רמת אביב | 4 | 24.2 | |
7:30 - 8:30 | Swing Fit | רון | סטדיו 13 | 8 | 9.3 | ||
רמת גן | יום שני | 7:30 - 8:30 | Swing Fit | רון | סטודיו 13 | 4 | 3.2 |
יום שלישי | 20:00 - 21:15 | Razzle Dazzles | סטודיו 13 | ||||
21:30 - 22:45 | LindyBasics | כספית ויאנה | סטודיו 13 | 8 | 25.2* | ||
Slow Bal | רויטל ותומר | סטודיו 13 | 8 | 25.2* | |||
יום רביעי | 19:30 - 21:00 | Groove Sinners | רון | סטודיו 13 | |||
21:15 - 22:30 | Swing Fit | רון | סטודיו 13 | 8 | 12.2 | ||
חיפה | יום שני | 19:30 - 20:45 | Lindy Core | אילת ותומר | בית הכט | 8 | 17.2** |
Depth B | יאנה ויונתן | בית הכט | 8 | 17.2** | |||
21:00 - 22:15 | Charleston Basics | אילת ויאנה | בית הכט | 8 | 17.2** | ||
Smooth Sailing | עתליה ותומר | בית הכט | 4 | 17.2** | |||
Shim Sham Padum Padam | תומר | בית הכט | 4 | 23.3 | |||
ירושלים | יום שני | 19:30 - 20:45 | Take It Slow | שרון וידידיה | ימקא | 8 | 24.2*** |
21:00 - 22:15 | Charleston Core | נעה ואיתי | ימקא | 8 | 24.2*** | ||
Lindy Basics | שרון וידידיה | ימקא | 8 | 24.2*** |
*ב-14.4 לא יתקיים שיעור (ערב חג) ונמשיך כרגיל בשבוע שאחרי
**לא יתקיים שיעור בתאריך 2.3 ובמקום זה נמשיך כרגיל שבוע אחרי, ב-9.3
***ב-13.4 לא יתקיים שיעור, ובמקום זאת השיעור האחרון של הקורס יתקיים ב-19.4 (יום ראשון)
לרישום לקורסי תל אביב ורמת גן
לרישום לקורסי חיפה
לרישום לקורסי ירושלים
כתובות:
ביכורי העיתים – לינקולן 16, תל אביב
מרכז קהילתי רמת אביב – חיים לבנון 37, תל אביב
סטודיו 13 – ביאליק 79, רמת גן
YMCA – רחוב דוד המלך 26, ירושלים
בית הכט – שדרות הנשיא 142, חיפה