מי אנחנו?

Swing It הוא ארגון שהוקם על ידי קבוצה של רקדנים מסורים במטרה להתחיל בישראל קהילת רקדני סווינג. שיעורים שבועיים, מסיבות רחוב והופעות עם מיטב להקות הג'אז הם רק חלק מפעילותנו שמטרתה – לחשוף כמה שיותר אנשים להנאה שבריקודי הסווינג.

Swing It הוקם ב-2007 באווירה אינטימית ומצומצמת. עד היום, למרות הגידול האדיר בקהילת הרקדנים אנו להוטים לשמור על אווירה משפחתית ויחס אישי לתלמידנו. בית הספר מתמחה ומתמקצע במגוון ריקודי הוינטאג' ומהווה גורם מוביל את הקהילה הישראלית בתחומי של סווינג, לינדי הופ, צ'רלסטון, בלוז, בלבואה ועוד.

ערכי הליבה שלנו הם מקצועיות ופיתוח קהילה. במהלך השיעורים אנו שואפים ללמד את תלמידנו את הטכניקה היעילה ביותר, אוצר תנועות רחב, יכולות אלתור ומוזיקליות. כל זאת תוך שמירה על אווירה כיפית ותוססת.
צוות Swing It מורכב כיום מחברי צוות מסורים שמקדישים את כל מרצם לפיתוח מתמיד של הריקוד וההוראה שלהם. הם מתאמנים על בסיס קבוע, עסוקים בפיתוח טכניקות וקורסים חדשים, משתתפים ומלמדים בפסטיבלים והשתלמויות מקצועיות בחו"ל, מופיעים ומתחרים ברמה בינלאומית. הם לומדים ומתאמנים עם מיטב המורים והרקדנים מכל רחבי העולם וממשיכים להתפתח כל הזמן.

It don't mean a thing if it ain't got that swing !

צוות Swing It