נעה מירו

Noa Miro

החיבור לקצב והאהבה לתנועה מלווים את נעה מגיל צעיר. מאז אימוני הסטפס הראשונים על דיקט בסלון בנעלי לכה שחורות כמו של שירלי טמפל היא צברה ניסיון במגוון רחב של סגנונות מחול ותנועה, חלק במסגרת לימודי התיאטרון וחלק באופן עצמאי: ריקודים סלוניים, אימפרוביזציה, תיאטרון פיזי, קונטקט, אקרובאטיקה ועוד.

אל מסיבת הסווינג הראשונה שלה הגיעה נעה בערב מאי אביבי, אחרי ששמעה על הריקוד מידיד. החיוכים שהתעופפו לכל עבר, המוזיקה והשמחה המשכרת שנישאה באוויר, סחפו אותה ועוררו בה חשק לעוד. משם הדרך לשיעור הראשון הייתה קצרה. למרבה השמחה, שבוע לפני כן שב ביה"ס לריקודי סווינג Swing it (הולי לינדי לנד לשעבר) לערוך שיעורים שבועיים בירושלים. נעה החלה לקחת שיעורים באופן קבוע בירושלים ובהמשך גם בתל אביב, להתאמן ולרקוד בכל הזדמנות. בנוסף, היא השתתפה בסדנאות מיוחדות ובפסטיבלים בארץ ובחו"ל ולקחה חלק בארגון מסיבות רחוב ואירועים נוספים לקידום קהילת הסווינג הירושלמית ופיתוחה.

נעה היא בעלת ניסיון רב בהדרכה ובהוראה. בעיניה, ה"קליקים" שנוצרים במהלך הריקוד- בין המוזיקה, הפרטנרים, הביטוי היצירתי וחופש האלתור, הם רגעים קסומים. כמורה היא שואפת לסייע לאחרים לחוות את הרבדים השונים של הריקוד כדי שיוכלו להפיק ממנו את מלוא ההנאה.