מי אנחנו?

הולי לינדי לנד הנו ארגון שהוקם על ידי קבוצה של רקדנים מסורים במטרה להתחיל בישראל קהילת רקדני סווינג. שיעורים שבועיים, מסיבות רחוב והופעות עם מיטב להקות הג'אז הם רק חלק מפעילותנו שמטרתה – לחשוף כמה שיותר אנשים להנאה שבריקודי הסווינג.

הולי לינדי לנד הוקם ב-2007 באווירה אינטימית ומצומצמת. עד היום, למרות הגידול האדיר בקהילת הרקדנים אנו להוטים לשמור על אווירה משפחתית ויחס אישי לתלמידנו. בית הספר מתמחה ומתמקצע במגוון ריקודי הוינטאג' ומהווה גורם מוביל את הקהילה הישראלית בתחומי של סווינג, לינדי הופ, צ'רלסטון, בלוז, בלבואה ועוד.

ערכי הליבה שלנו הם מקצועיות ופיתוח קהילה. במהלך השיעורים אנו שואפים ללמד את תלמידנו את הטכניקה היעילה ביותר, אוצר תנועות רחב, יכולות אלתור ומוזיקליות. כל זאת תוך שמירה על אווירה כיפית ותוססת.
צוות הולי לינדי לנד מורכב כיום מחברי צוות מסורים שמקדישים את כל מרצם לפיתוח מתמיד של הריקוד וההוראה שלהם. הם מתאמנים על בסיס קבוע, עסוקים בפיתוח טכניקות וקורסים חדשים, משתתפים ומלמדים בפסטיבלים והשתלמויות מקצועיות בחו"ל, מופיעים ומתחרים ברמה בינלאומית. הם לומדים ומתאמנים עם מיטב המורים והרקדנים מכל רחבי העולם וממשיכים להתפתח כל הזמן.

It don't mean a thing if it ain't got that swing !

צוות הולי לינדי לנד

 

 

חברי צוות בעבר