איתי סקוטלסקי

איתי סקוטלסקיבלילה קר וגשום בשנת 2006 בעודו משוטט ברחובות אמסטרדם נכנס איתי במקרה למועדון לילה שהתקיימה בו מסיבת סווינג. זה היה מחזה מהפנט. הצעדים המגניבים, התלבושות המוזיקה והאווירה הכיפית פשוט העיפו אותו. זו הייתה אהבה ממבט ראשון ללא ספק. איתי היה מוזיקאי במשך שנים רבות ונהג להאזין למוזיקת ג'אז וסווינג אך כזה דבר הוא עוד לא ראה.

כעבור מספר שנים, אי שם בשנת 2010 רצה הגורל ואיתי הגיע לשיעור ריקודי סווינג בירושלים. ומאותו היום הוא לא הפסיק להגיע, תחילה בירושלים ואחר כך בתל אביב – תמיד עם מוטיבציה לעבוד קשה ולהשתפר והרבה אנרגיות חיוביות. כעבור זמן קצר איתי החל לנסוע לפסטיבלים באירופה על מנת ללמוד ולהתפתח, בסדנאות של ריקודי סווינג בזוגות וסולו ג'אז (באנגליה, הונגריה, ליטא, צרפת ושוודיה). ופיתח את עצמו באופן עצמאי גם בתחומי ריקוד מגוונים נוספים כמו סטפס ומחול מודרני.

בתחילת 2013 הצטרף איתי לצוות Swing it (הולי לינדי לנד לשעבר), ויחד הם הקימו מחדש את קהילת רקדני הסווינג הירושלמית שמקיימת שיעורים שבועיים ואירועים רבים בירושלים.

בזכות מאמץ רב והפעילות הענפה של איתי לקידום הסווינג בירושלים, נבחר איתי ב-2013 להיות חבר בקבוצה מצומצמת ואיכותית של שגרירי מורשת הסווינג ע"ש פרנקי מנינג – אחד ממייסדי הריקוד האגדיים.