איך מתחילים לרקוד בלוז?

בלוז עם Holy Lindy Land

איפה רוקדים את זה?

בואו להצטרף לקורס בלוז למתחילים! ב Swing it (לשעבר Holy Lindy Land) תמצאו הוראה ברמה גבוהה, אוירה כיפית בשיעורים, ובמסיבות – קהילת רקדנים איכותית! שיעורי הזוגות שלנו מועברים ע"י צוות של שני מורים, לטובת הוראה אופטימלית ומקסימום יחס אישי. כל שיעור הינו באורך שעה ורבע (75 דקות), והרישום מקנה כניסה חינם למסיבות הדו שבועיות במהלך הקורס.

לקבלת מידע על קורס המתחילים הבא אנא השאירו את פרטיכם בטופס בתחתית העמוד כך שנוכל לעדכן אתכם באירוע הבלוז אצלנו.

רישום ומחיר: רישום ותשלום מראש בלבד עם מספר משתתפים מוגבל לכל קורס.  ניתן להרשם לקורס מלא בן חודשיים בתשלום מראש של 450 ש"ח ל-8 מפגשים (10 שעות לימוד).  למחירון המלא, לחצו כאן. לפרטים נוספים, רישום לקורס והבטחת מקום – אנא מלאו את הפרטים בטופס שבתחתית הדף.

בנוסף לקורסים השבועיים, אנחנו מקיימים שלל פעילויות לקהל הרחב הכוללות גם שיעורי טעימה חינם, סדנאות, הרקדות ומופעים. לפרטים, בקרו בדף הפייסבוק והירשמו לניוזלטר על מנת לקבל עדכונים על קורס המתחילים ופעילויות אחרות של הולי לינדי לנד. הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה נוספת.

 

רישום לקורס מתחילים

במילוי טופס זה אתם מסכימים לקבל מידע ותזכורות לגבי קורסי מתחילים בסווינג ואירועי סווינג אחרים שעשויים להיות רלוונטים. לרוב אנו שולחים ניוזלטר עם מידע זה אחת לחודש. בכל שלב שתרצו תוכלו לבקש להסיר עצמכם מרשימה זו.
    *לרוב גברים מובילים (leaders) ונשים מובלות (followers), אך הבחירה היא של כל אחד ואחת.
    על מנת לשריין מקומכם בקורס הקרוב יש להסדיר את התשלום לפני תחילתו. אנא סמנו את אופצית התשלום המועדפת עליכם. נציג מטעמנו יחזור אליכם במייל או טלפונית על מנת להסדיר את התשלום על פי האופציה שבחרתם.
  • אנא ציינו את השם המלא בן/בת הזוג (שימו לב שעליהם גם להירשם בנפרד).
לשאלות נוספות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. רוצים לשמוע קצת מוזיקת בלוז ולהיכנס לאוירה לפני השיעור? אפשר לעשות את זה כאן.