עופרי גלפרין

מאז ומתמיד תפס הריקוד חלק מרכזי בחייה של עופרי. בתור ילדה למדה בלט קלאסי, ג'אז ומחול מודרני. כשהייתה נערה המשיכה לפתח את כישורי הריקוד שלה במסגרת מגמת מחול, שם התמקדה במחול מודרני ובלט וגם נחשפה לסגנונות נוספים.

בשנת 2010 פגשה עופרי בצ'רלסטון, במסגרת ערב ריקודי סווינג. הסווינג כבש את ליבה, ואיתו גם את זמנה הפנוי שהוקדש לאימונים אינטנסיביים, השתתפות בשיעורים וסדנאות עם טובי המורים בארץ ובחו"ל והתחרות בפסטיבלים.

עופרי בעלת ניסיון רב בהדרכה ומביאה יכולות הוראה גבוהות לשיעורים.
יחד עם האהבה הגדולה למוזיקה ולריקוד המשותף, וגם קצת הומור שמצחיק בעיקר אותה, עופרי מקווה לחלוק את הסווינג וההנאה הרבה שהוא מביא איתו עם התלמידים.

חול מודרני. כשהייתה נערה המשיכה לפתח את כישורי הריקוד שלה במסגרת מגמת מחול, שם התמחתה באופן אינטנסיבי במחול מודרני ובלט וגם נחשפה לסגנונות נוספים.

בשנת 2010 פגשה עופרי בצ'רלסטון, במסגרת ערב ריקודי סווינג. הפעם כבר היה ברור שליבה עם הסווינג, ומאז היא מקדישה משאבים רבים  במגוון ריקודי וינטאג'. דרך אימונים אינטנסיביים, השתתפות בשיעורים וסדנאות עם טובי המורים בארץ ובחו"ל והתחרות בפסטיבלים.   

עופרי בעלת ניסיון מקצועי ורחב בהדרכה ומביאה יכולות הוראה גבוהות לשיעורים שהיא מעבירה.  יחד עם הרקע רב-השנים שלה בריקוד והשאיפה לדיוק בפרטים הקטנים, עופרי מצליחה להפוך מושגים מופשטים יחסית לספציפיים ומעשיים עבור התלמידים.