רון דוברובינסקי

ג'אז, המוזיקה ומשפחת הריקודים שנוצרו סביבה, מהווים מקור השראה בלתי פוסק עבור רון. לצד ניסיון ללמוד כל הזמן מרעיונות של רקדנים ומוזיקאים גדולים, רון גם אוהב ליצור ולפתח את הרעיונות האמנותיים שלו בריקוד ואת אלו לחלוק גם עם התלמידים שלו.

רון ידוע ביכולות ההוראה הגבוהות שלו. בשיעורים שלו הוא משלב הנאה לצד אתגר, תוך ניסיון מתמיד לקחת את התלמידים קדימה ביכולות שלהם. רון שם דגש על חיבור למוזיקה ועל תנועה איכותית, תוך יצירת תקשורת אמיתית בין הפרטנרים בריקוד. היכולת שלו להנגיש רעיונות מורכבים באופן פשוט ומהנה, נותנים לתלמידים דרך מעשית לשיפור וגם רעיונות טובים לנסות על רחבת הריקודים.

בנוסף לריקוד, רון הוא גם מאמן כושר עם הכשרה וניסיון של כעשור בעבודה עם רקדנים, החל מאנשים ללא רקע קודם בריקוד וכלה ברקדנים מקצועיים. יחד עם הניסיון במספר סגנונות ריקוד שונים ואמנויות לחימה, רון מביא הבנה מעמיקה לגבי שימוש נכון ויעיל בגוף, ויודע לייעץ לתלמידים שלו לגבי דרכים יעילות להתגבר על אתגרים תנועתיים והימנעות מפציעות.

רון מאמין שמורה טוב לא מפסיק ללמוד אף פעם. הוא תמיד מחפש דרכים להשתפר בריקוד שלו ולהמשיך ולפתח גם את דרכי הוראת הריקוד, שלו ושל כל הצוות.

רון הוא ממקימי סווינג איט וממייסדי קהילת הסווינג בישראל, ומלמד גם במגוון פסטיבלים וסדנאות ברחבי העולם.